Гутрок спортивного напрямку

Бебі-гімнастика

У віці 3 років більшість дітей не можуть всидіти на місці, адже рух – це розвиток, пізнання навколишнього світу. У цьому віці важливо підтримати цю активність малюка, а тим паче спрямувати в правильне русло гармонійного фізичного розвитку. Бебі-гімнастика – це курс спеціально розробленої гімнастики для дітей віком від 3 років. Тут дитина привчається до простих фізичних вправ, ознайомлюється з елементами спорту, розвиває велику та дрібну моторику. Основним завданням цього курсу є:

1. Виховання здорової, життєрадісної, фізично гармонійно розвинутої дитини.
  2. Розвиток та формування у дитини раціональних та свідомих рухів, накопичення нею рухового досвіду.
  3. Оздоровлення дитини – це гармонійний психосоматичний розвиток, удосконалення захисних функцій організму, підвищення стійкості до захворювань, шкідливих впливів навколишнього середовища, а також зміцнення серцево-судинної та дихальної систем.
  4. Формування рухових вмінь та навичок: координації  рухів, рівноваги, орієнтації в просторі та ін.
  5. Розвиток психофізичних якостей: швидкості, сили, гнучкості, витривалості, спритності та ін..
  6. Формування правильної осанки, гармонійної тіло будови.
  7. Розвиток та зміцнення всіх груп м’язів.
  8. Профілактика плоскостопості, дисплазії, сколіозу, дихальних та серцево-судинних захворювань.

Керівник гуртка - Жмурчук Наталя Василівна, інструктор з фізичного виховання. Закінчила ХДУ, факультет фізичного виховання та спорту у 2016 р., отримала кваліфікацію вчителя фізичної культури

Графік роботи гуртка:

Вартість гуртка - 80 грн/місяць