Дизайн-гурток


Керівник гуртка – Патерук Ганна Геннадіївна, вихователь, спеціаліст вищої категорії

Гурток у дошкільному навчальному закладі – є самостійною додатковою, організаційною формою освітнього процесу. Його мета – задовольняти потребу і цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні здатності, загальні та спеціальні здібності, активізувати дитячу творчість, своєчасно виявляти обдарованість.
Завдання роботи Дизайн-гуртка – це розвиток дослідницько - пошукової діяльності; формування вміння фантазувати, уявляти, працювати з різними матеріалами, помічати красу навколишнього світу; розвивати естетичну чуйність, уміння відгукуватись на красиве емоціями і почуттями, дивуватись, захоплюватись, милуватись, розвивати здатність до естетичної оцінки; сприяти бажанню спілкуватися з красою, насолоджуватись процесом створення краси.


Дизайн-гурток працює за Програмою художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості», схваленою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.


Мета Дизайн-гуртка – виявлення, збереження і розвиток творчого та особистісного потенціалу кожної дитини, формуванні її художньо-естетичної компетентності, сприяння подальшій успішній адаптації та творчій самореалізації в нових умовах шкільного та майбутнього дорослого життя.

disign1disign2disign3disign7disign4disign5disign6disign8

Кожна дитина – це неповторна індивідуальність, яка має право на любов та повагу!

twittergallerycontact