У 2017/2018 навчальному році в Антонівському ясла-садку № 4 комбінованого типу з логопедичними групами Херсонської міської ради проведено капітальний ремонт харчоблоку за рахунок коштів, виділених з бюджету (ремонтні роботи на суму 510,000 грн, заміна обладнання на суму 207,655 грн)

Шановні батьки, діти та колеги!

Щиро віта Вас з новорічними святами! Бажаємо міцного здоров'я, миру та благополуччя!

Графік проведення новорічних свят

20 грудня 2017 р.

9.15 - ІІ молодша група № 3

10.15 - середня логопедична група № 2

11.15 - старша логопедична група № 1

21 грудня 2017 р.

9.15 - ІІ молодша група № 2

10.15 - середня логопедична група № 1

11.15 - старша логопедична група № 2

22 грудня 2017 р.

9.15 - ІІ молодша група № 1

10.15 - середня група

11.15 - старша група

26 грудня 2017 р. - І молодші групи

Активні батьки допомагають, а діти радіютьГодівнички встановили і тепер птахи завжди будуть ситі! Дякуємо!

Підбиваємо підсумки осені. Досить плідними виявилися ці три місяці. Безліч відкритих занять та цікавих заходів відбулося в я/с № 4. Екологічна акція "Годівничка для пернатих друзів" стала чудовим завершенням осені. Виставка з годівничками тривала понад тиждень і комісія ледь змогла визначити переможців. Годівнички для птахів у виконанні батьків та дітей стали справжніми витворами мистецтва! Дехто зробив акцент на практичність, дехто порадував незвичайними дизайнерськими рішеннями, зробивши справжні палаци для птахів! Тож, адміністрація та члени жюрі визначили переможців і вручили призи родинам: Шаповалова Дані, Морозова Артема, Лєбєдєва Платона, Кузіної Марії. Так тримати! Молодці!