21 листопада в я/с № 4 відбулась педагогічна рада. Вихователь-методист Тетяна Анатоліївна Хоруженко окреслила проблемні питання щодо морально-етичного виховання. Тож учасники педради приділили увагу двом обширним темам: "Морально-етичне виховання дітей у процесі ігрової діяльності" та " Морально-духовний розвиток дитини - запорука успішного виховання громадянина держави". Першу тему розглядали практично: Марина Георгіївна Білоус провела творчу театральну гру "Снігова Королева" з педагогами, а Ганна Вікторівна Ряба дидактичну гру "Компліменти". Ігри дали змогу ближче познайомитись із молодими колегами, а також сприяли розвитку фантазії. Теоретичний блок другої теми розпочала Анна Михайлівна Євтушенко, розглянувши питання "Духовність у педагогічному вимірі В.О. Сухомлинського". Каріна Андріївна Ляна приділила увагу темі: "Виховання у дітей моральних якостей шляхом оволодіння багатством рідної мови". Психолог Олена Володимирівна Карамова познайомила колег із "Психологічними аспектами морального виховання дошкільників". Анна Іванівна Чорна презентувала тему: "Виховання у дітей моральних якостей шляхом розширення знань про свій родовід", а також показала цікаве відео, що не залишило байдужим жодного з педагогів. Ганна Геннадіївна Патерук та Альона Сергіївна Лєвшина ділилися досвідом роботи, опираючись на тему: "Спільна робота ДНЗ та сімї з морально-етичного виховання дошкільнят". Слід зазначити, що педагоги підготували змістовні виступи. Ретельно відібраний матеріал,презентації, відео-фрагменти та безліч цікавої інформації і ми геть втратили лік часу! Дякуємо всім!